Contactآموزش کسب و کار اینترنتیService
Cats
Image
NEW PICTURES
Check out my latest photos in the gallery. There are some particularly good ones!
ایده کسب و کار اینترنتی رایگان


کسب و کار اینترنتی چیست؟ نامی آشنا که امروزه بسیاری افکار و ایده ها را به خود جلب کرده و به زودی شاهد فوج عظیمی از خلاقیت در این عرصه خواهیم بود و بازار کار جدید و کاربردی را به خود اختصاص می‌دهد. شاید در آینده نزدیک بسیاری از هزینه هایی که بابت اجاره مکان برای فروش کالا می‌شد حذف شود و با میدانی که در فضای مجازی ایجاد شده در این حوزه و بسیاری از از جهات دیگر صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

ما در این مطلب قصد داریم ابعاد مختلفی از کسب و کار اینترنتی و نحوه شروع به کار صحیح و درست را آموزش دهیم و هدف از این کار ایجاد یک منبع درآمد بالا برای همه کسانی است که مشتاق به ایجاد یک کسب و کار در اینترنتی با درآمد بالا هستند.

مزایای کسب و کار اینترنتی
در این قسمت می خواهیم به مزایای "کسب و کار اینترنتی" که یکی از بهترین و امید بخش ترین قسمت های این کار است بپردازیم. وقتی شما این امتیازات را با کسب و کارهای سنتی مقایسه کنید، می‌بینید که در خیلی از کارها بی نظیر و در بعضی از شغل ها دارای برتری است. یعنی کمتر شغلی را سراغ داریم که دارای این فواید باشد.

راه اندازی و مدیریت کار در منزل
اولین و مهم ترین مزیت کسب و کارهای اینترنتی این است که شما لازم نیست که یک مکان خاصی را اختصاص بدهید و از همین ابتدا جایی را رهن یا اجاره کنید تا یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، بلکه از همان منزل خودتان یا حتی اگر محل کاری دارید و ساعتی آزاد هستید، می توانید از آنجا نیز کسب و کار خودتان را مدیریت کنید.

از مزیت های ویژه کار در منزل می توان به نداشتن هزینه رفت و آمد و نداشتن هزینه ترافیک اشاره کرد از سوی دیگر هر موقع که خواستید می توانید بنشینید و در هر ساعتی که فرصت آزاد داشته باشید، می توانید کسب و کارتان را از طریق اینترنت بررسی کنید.

کارمندان بسیار کم
کارمندان در کسب و کار اینترنتی

یکی دیگر از منافع کسب و کارهای اینترنتی استفاده نکردن افراد زیادی برای انجام امورات است. شما حتی به تنهایی و با افراد کمی که به صورت دورکاری استخدام می کنید، می توانید کسب و کار خود را رونق دهید. در ابتدای کار به تنهایی شروع به کار کنید و سپس با رسیدن به حداقل درآمد می توانید در صورت نیاز بعد از رشد کسب و کار، حداکثر دو کارمند را به کار بگیرید.

سود حداقل 5 تا 10 برابری
کمتر کسب و کاری را پیدا خواهید کرد بدین صورت در مدت زمان کوتاه همچنین سودی را به شما برساند. تاکید می کنم که حداقل این سود را به ازای تولید محصول به دست می آورید که قطعاً بیشتر خواهد بود. گاهی اوقات تا 20 برابر همین زود افزایش پیدا می کند.

امتیاز مواد اولیه ارزان و در دسترس
مواد اولیه ای که برای این کار نیاز دارید بسیار ارزان خواهد بود، نسبت به حاشیه سودی که به دست می آورید. بعضی از محصولات نیز به صورت دیجیتالی ساخته می شوند که یک مزیت خیلی خوب به حساب می آید.

برای مثال وقتی شما بخواهید یک “دوره کسب درآمد از اینستاگرام” آموزش دهید، تنها با ساخت و طراحی پاورپوینت و صحبت کردن روی آن امکان پذیر است. برای حرفه ای نشان دادن کسب و کار خود می توانید از دوربین میکروفون یقه ای و صحبت کردن در مقابل دوربین نیز بهره ببرید.

تاثیر کم تورم بر این نوع کسب و کارها
 تاثیر کم تورم بر این نوع کسب و کارها

بنابراین زمانی که مواد اولیه شما ارزان باشد و حاشیه سود بالایی در اختیار شما باشد، هر چقدر تورم زیاد شود، تاثیر آن چنانی روی یک کسب و کار اینترنتی شما نخواهد داشت

سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

خیلی‌ها می‌پرسند که آیا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه داریم؟ یا اینکه چقدر باید در اول کار هزینه کنیم تا بتوانیم به نتیجه و هدف دلخواه خودمان برسیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگویم که حتی بدون سرمایه اولیه نیز می‌توان یک کسب و کار در اینترنت برای خود راه اندازی کرد. برای مثال کسب و کار اینستاگرامی نیازمند این است که یک پیچ ایجاد کنید و با تولید محتوای هدفمند مخاطبان خود را زیاد کنید.

کدام شغل های اینترنتی جدید را می توان بدون سرمایه راه اندازی کرد؟

کسب درآمد از اینستاگرام
همکاری در فروش
کسب درآمد از تلگرام
راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی
آموزش آنلاین
ایفلوئنسر مارکتینگ
کسب درآمد از یوتیوب
همچنین اگر سایتی را که می‌خواهید راه اندازی کنید، نیازمند این است که یک هاست و دامنه تهیه کنید که هزینه بسیار کمی دارد و با تولید محتوای سئو شده خود را در موتورهای جستجو بالا بیاورید. همان‌طور که می‌بینید هیچ سرمایه خاصی برای راه اندازی نیاز ندارید. ایده‌های کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه در اینترنت زیاد است و فقط با یک جستجوی ساده می‌توان آن‌ها را پیدا کرد و با برنامه ریزی مشخص به موفقیت در کسب و کارتان برسید.

نیاز نداشتن به پول در ابتدای کار، راه اندازی بدون تخصص و دانش از مزایای مثبت کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد که انرژی شما را برای ادامه کار بیشتر می‌کند. اگر هنوز کار خاصی برای خود پیدا نکرده‌اید، کسب و کارهای جدید اینترنتی با سرمایه خیلی کم و حتی بدون سرمایه در اینترنت وجود دارد که می‌تواند زندگی شما را متحول کند. ما نمی‌گوییم که در ابتدای کار هیچ هزینه‌ای نباید بکنید، ولی هزینه آن‌قدر کم است که به چشم نمی‌آید. کسب و کارهای مناسب برای آموزش آنلاین، همکاری در فروش، فروشگاه اینترنتی، کسب درآمد از یوتیوب، تلگرام جزء کارهای اینترنتی هستند که بدون سرمایه می‌توان آنها را راه اندازی کرد.

کسب و کار اینترنتی با موبایل در ایران چگونه است؟
کسب و کار اینترنتی با موبایل

از 3 راه می توانید به وسیله گوشی موبایل و اینترنت، کسب درآمد انجام دهید:

روش اول کسب درآمد از یوتیوب می باشد. از این طریق شما کسب و کار خود را در یوتیوب راه اندازی می کنید و سپس با تولید محتوای ویدیویی و آموزش دادن رایگان، دنبال کننده برای خود جذب می کنید. کسب درآمد از یوتیوب از طریق ویو خوردن ویدیو شما می باشد. هر چقدر فیلمی که در یوتیوب منتشر می کنید، بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری نیز کسب می‌کنید.
روش دوم کسب درآمد از تلگرام می باشد. شما با این روش کسب و کار اینترنتی با موبایل، با راه اندازی یک کانال و تولید محتوا می توانید از طریق تبلیغات و حتی فروش محصولات آموزشی یا خدمات از تلگرام درآمدزایی کنید. البته به دلیل فیلتر شدن تلگرام افراد کمتری دیگر در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کند و شما می‌توانید در ادامه با بهترین روش درآمدزایی از طریق موبایل آشنا شوید.
سومین روش بهترین روش کسب درآمد از اینستاگرام می‌باشد. این روش به عنوان پولسازترین روش‌های راه اندازی کسب درآمد اینترنتی می‌باشد. شما می‌توانید بدون سرمایه اولیه کار خود را در اینترنت به وسیله گوشی موبایل راه اندازی کنید.
ایده‌های کسب و کار اینترنتی با موبایل بسیار زیاد است و شما باید شغلی را انتخاب کنید که در آن حوزه مهارت و تخصص لازم را داشته باشید تا بتوانید به دیگران مشاوره بدهید. ما در ادامه ایده‌هایی را معرفی کرده ایم که شما می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی با گوشی برای خود داشته باشید. کسب درآمد از این طریق می‌تواند برای شما بسیار مؤثر باشد و زندگی خود را دگرگون کنید. ما افرادی را می‌شناسیم که با تولید محتوا و راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام و مدیریت کردن از طریق موبایل به درآمدهای میلیونی رسیده‌اند.

چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشیم؟
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

همانطور که اطلاع دارید کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. کسب و کارهای سنتی مثل مغازه های فروش کیف و کفش، پوشاک، لوازم خانگی و … به کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده اند. اما چرا باید کار اینترنتی داشته باشیم؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، فرصت های پولسازی با توجه به کشیده شدن مردم به سمت اینترنت ایجاد شده است. طبق آمارها در چند سال آینده کسب و کار آنلاین نسبت به گذشته ۵ تا ۶ برابر افزایش می یابد.  با توجه به شرایط اقتصادی کشور، راه اندازی کار در اینترنت شما را از عادی بودن  دور می کند و شما را به سمت درآمد  بالا می برد.  اولین دلیل برای راه اندازی کسب و کار آنلاین، کمبود شغل و عدم استخدام شرکت ها می باشد.  دومین دلیل، نابودی و از بین رفتن کسب و کار های سنتی به دلیل هجوم مردم به سمت شبکه‌های اجتماعی و سایت ها است.  علت سوم هم  عدم محدودیت در درآمد  کسب و کار اینترنتی است  و می توانید بدون محدودیت درآمد خود را بیشتر کنید.  مورد بعدی هم این است که بدون سرمایه اولیه می‌توانید کار خود را شروع کنید.

5 دلیل ورود به کسب و کار اینترنتی (حتما گوش کنید):
آخرین دلیل هم تبلیغات کم نسبت به کسب و کارهای سنتی است.  در کل می توان گفت این نوع کسب و کارها به زودی جایگزین می شوند. شما نباید این فرصت طلایی را از دست بدهید.  مطمئن باشید که در شرایط فعلی بهترین گزینه راه‌اندازی یک کار اینترنتی در منزل است.  هر چه راه اندازی و شروع کار خود را عقب بیندازید از دیگران عقب می مانید و کسی برنده است که زودتر و با برنامه‌ریزی دقیق و بهتر به سمت هدف خود حرکت کند.  ما در ادامه در مورد ایده های پولساز نیز با شما صحبت می کنیم تا بتوانید بهترین مسیر را برای کسب درآمد اینترنتی انتخاب کنید.

 دلایل راه اندازی کسب و کار صورت اینترنتی

 کمبود شغل و استخدام نکردن شرکت های دولتی و خصوصی
 از بین رفتن کسب و کارهای سنتی و جایگزین شدن کسب و کارهای جدید اینترنتی
 درآمد نامحدود و افزایش درآمد با تلاش بیشتر
 بدون نیاز داشتن به سرمایه اولیه
 تبلیغات رایگان از طریق سئو در صورت داشتن سایت
چگونه در کسب و کار اینترنتی موفق شویم؟
کسب و کار اینترنتی موفق

برای اینکه در کسب و کار خود موفق شوید، باید خودتان صاحب کسب و کار باشید تا مدیریت کامل پروژه زیر نظر شما باشد. جهت رسیدن به موفقیت در این راه باید خودتان باشید، چون هر کسی غیر از شما دلش برای کاری که می خواهید انجام دهید نمی سوزد. پس لازمه داشتن یک درآمد ثابت این است که مالک کسب و کار اینترنتی باشید. مزیت رقابتی یک از ارکان اصلی برای موفق شدن در کسب و کار در اینترنت است. توجه به مزیت رقابتی باعث می شود تا صاحبان کسب و کار خود را از دیگران متفاوت کنند تا بتوانند مخاطبان بیشتری را جذب کنند. برنامه ریزی طولانی مدت یکی از فاکتورهای مهم دیگری است که موفقیت را به دنبال دارد. انجام درست و دقیق امور و بررسی مستمر، پیروزی را از آن شما خواهد کرد که این پیروز شدن، رسیدن به درآمد بالا با سرمایه کم است.

اگر می‌خواهید از مزایای کسب و کار اینترنتی بهره‌مند شوید، باید از نمونه‌های موفق در زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، الگو بگیرید و از تجربه‌ی آنها در حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، استفاده کنید که این امر موجب کاهش زمان و هزینه خواهد شد. افزایش اطلاعات و دانش در حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، موفقیت شما را در آینده کاری تضمین می‌کند. ایجاد تعامل باعث می‌شود تا مشتری برای شما سایت شما ایجاد شود. یعنی نظرات مخاطبان را منتشر کنید و پاسخی که نیاز آنها را برطرف کند، بدهید.

عوامل موفقیت در کسب و کار اینترنتی:

خودتان باشید
پول درآوردن در خواب
ایجاد مزیت رقابتی
برنامه ریزی طولانی مدت
الگو گرفتن از نمونه‌های موفق
ایجاد تعامل
افزایش آگاهی در زمینه کسب و کار شخصی
بازاریابی در شبکه های اجتماعی

کسب و کار اینترنتی